• JCC International Trade, rzetelna pomoc w imporcie z Chin od 2004 roku!
  • import@jccint.com

+48 730 415 911

Sprawdzenie dokumentów chińskiej firmy

legalności dokumentów dostawców z Chin

czy firma oficjalnie istnieje w Chinach?

Zajmujemy się sprawdzeniem dokumentów chińskiej firmy - wpis do rejestru firm dla danej prowincji w Chinach. W przeciwieństwie do innych firm oferujących podobne usługi nie prezentujemy tylko samego raportu, suchych faktów, ale dokonujemy szczegółowej analizy wszystkich informacji i przeprowadzamy kontrolę krzyżową.

sprawdzamy więcej niż konkurencja

Polega to na tym, że oprócz sprawdzenia oficjalnych dokumentów chińskiego dostawcy, kontaktujemy się także z nimi i pozyskujemy informacje porównawcze bezpośrednio od nich. Jeśli pojawiają się jakieś rozbieżności staramy się je przeanalizować i wyjaśnić. W pierwszej kolejności zbieramy wszystkie możliwe informacje, a następnie z detektywistyczną dokładnością weryfikujemy je.

przelew depozytu do Chin - jakie konto

Sprawdzamy także do kogo należy konto bankowe, czy jest to konto firmowe czy prywatne. Weryfikujemy czy firma w Chinach posiada prawa eksportowe. Sprawdzamy także wszelkie certyfikaty SGS, CE, Rohs itd. Oferujemy kompleksowe sprawdzenie firm w Chinach.

raport o legalności chińskiej firmy

Nasza usługa jest bardzo tania w stosunku do wartości zamówień i ryzyka, jakie ponoszą polscy importerzy. Wielu nowych i stałych klientów weryfikuje dostawców z Chin z naszą pomocą, mamy w tym ogromne doświadczenie. Szczegóły dotyczące weryfikacji chińskich podmiotów można przeczytać tutaj: ZAKRES INFORMACJI.

Jeśli wybrana przez Państwa firma nie spełnia warunków bezpiecznego importu w ramach naszego wynagrodzenia za weryfikację legalności firmy możemy wyszukać innego dostawcę, zaproponować inne oferty poszukiwanego towaru w Chinach!

Czy na pewno wiecie Państwo, do kogo przelewacie pieniądze? Do chińskiej firmy czy może do firmy zarejestrowanej na Wyspach Marshalla?

Fakty i liczby

545

Zweryfikowanych firm handlowych i fabryk.

250

Zadowolonych klientów

1592

Zorganizowane transporty w latach 2004-2020